Історія нашої школи

  Будівництво нашої школи розпочали осінню 1957 р. Першотравневою будівельною організацією СМУ- 4. Виконробом будівництва був Ярошенко Володимир Афанасійович, а майстром Янчук Петро Саввич. Серед будівельників цієї школи було багато жителів села. Це було справжнісіньке народне будівництво! У 1959 р. будівництво було завершене. І 1 вересня 1959 року нова школа - гордість односельців - розкрила двері учням. Така подія стала великим святом для усіх дітей і жителів села, адже це була не просто нова школа, але і перша велика двоповерхова будівля в нашому тоді ще невеликому селищі. Цей день сьогодні святкується як день знань і день народження Кам'яномостівської загальноосвітньої школи I - III ступенів. 

  До цього школа була 8-ми потім 9-ми річкою, а тепер стала повноцінною середньою школою, яку змогли відвідувати і діти із селища Кам'яний Міст і учні з довколишніх селищ, що мріють продовжити освіту після закінчення місцевих дев'ятирічних шкіл. 
   Відтоді Кам'яномостівська школа стала не лише освітнім, але провідним культурним центром селища Кам'яний Міст і довколишніх сіл - це села Катеринка, Зелені Кошари, Полтавка, Петрівка, Петровочка, Степківка.

   В школі існує музей. Серед його численних експонатів - горн, барабан і прапор - необхідні атрибути для проведення шкільних заходів радянського часу. Дивлячись вперед, ми не відхрещуємося від того хорошого, що було в школі у минулому, за часів наших дідів і батьків, за часів СРСР. Представлена шкільна форма тих часів - візитна картка учня. Зараз вона виглядає як історичний раритет.

   Першим директором нової школи впродовж 16 років був Коломієц Петро Федотович. Подальші 6 років - Зіза Микола Костянтинович, в 1982-2003 г.г. - заслужений учитель України Коломиец Ольга Іванівна, далі займала цю посаду Зацепа Валентина Миколаївна. Сьогодні очолює педагогічний колектив директор школи, викладач української мови та літератури - Островська Ольга Леонідівна.
   12 вересня 2003г. ми святкували 50-річчя своєї рідної школи. На зустріч з'їхалися випускники, якими ми дуже гордимося. Також зібралися найперші випускники нової школи, які подарували альбом з усіма своїми зустрічами. Це було такий зворушливо!
  За 50 років шкільний поріг покинули і увійшли до великого життя близько двох тисяч випускників, з них 35 золотих і 27 срібних медалістів. Наша школа має свої славні традиції: зустрічі з випускниками усіх років; школа активно і організовано бере участь в громадському і культурному житті селища Кам'яний Міст. 
   Наші учні показують добрі результати в спортивних змаганнях району, районних і обласних олімпіадах по предметах, більшість випускників вступають до Вузів і середніх спеціальних учбових закладів і добре там навчаються. Вони отримали і отримують самі різні професії. Випускники працюють на усіх просторах СНД і передусім в рідній Україні. Серед них є учені і учителі, військові і доктори, юристи і бізнесмени, працівники транспорту і державного управління, будівельники і хлібороби, - і усі вони просто хороші люди, що ніколи не забувають свою рідну школу!